KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14046084
nr 1404 6084
Gordon Macfie
(1919-1971)
Oljemålning, Gordon Macfie (1919-1971), Hamburgsund, 1953. Signerad. Olja på pannå, 31x48 cm, yttermått inklusive ram: 41x58 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:28:43
2.000 kr